ONE-Touch Central

ONE-Touch Central to system dedykowany do zarządzania flotą, posiada gamę funkcjonalności, które wspomogą Cię w codziennej pracy. Dzięki ONE-Touch Central sprawnie i wygodnie zaplanujesz dystrybucję, a system zoptymalizuje trasy tak, aby koszty w Twojej firmie były jeszcze niższe.

Aplikacja jest kompleksowym rozwiązaniem za pomocą której będziesz w stanie obsługiwać zamówienia swoich kontrahentów, prowadzić magazyn, zaplanować dystrybucję, przeprowadzić sprzedaż oraz w precyzyjny sposób zapanujesz nad pracą Twoich przedstawicieli mobilnych.

System oferuje rozwiązania inteligentnej optymalizacji tras, czyli rozwiązuje jeden z najczęstszych problemów dystrybucji – precyzyjnie przeliczy najbardziej optymalną trasę jaką powinni podążać Twoich Pracownicy!

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom jakie zostały zastosowane w ONE-Touch Central obsługa Twoich kontrahentów będzie szybsza, bardziej precyzyjna, koszty jeszcze bardziej przewidywalne, a wszystkie przeszkody w dotarciu do klienta widoczne ON-LINE!

ONE-Touch Central powstawał w oparciu o potrzeby Naszych klientów, analiza ich potrzeb była pieczołowicie analizowana i poddawana wszelakim testom porównawczym co zaowocowało jednym z najlepszych produktów w śród swojej kategorii. Nasze rozwiązania powstały po to, aby Twoi pracownicy mogli dotrzeć do klientów jak najszybciej i jak najtaniej. Na ekranie monitora możesz śledzić położenie trasy Twoich pracowników, obserwować prędkość z jaką się poruszają oraz postoje. Wszystko ON-LINE.

 

Najważniejsze cechy systemu:

- Możliwość śledzenia tras ON-LINE

- Optymalizacja tras

- Rozubudowany moduł analiz, który wykaże wydajność Twojego zespołu

- Kartoteka pojazdów, ewidencji dokumentów, itp. - wszystko elektronicznie

System ONE-Touch Central doskonale sprawdza się w branży spożywczej, spedycyjnej, produkcyjnej

Dzięki ONE-Touch Central będziesz w stanie kontrolować pracę Twoich pracowników on-line, a informacje o zamówieniach, kontrahentach, cennikach, trasach, wizytach staną się dostępne na bieżąco. W każdej chwili będziesz mógł sprawdzić stan sprzedaży, ilość przebytych kilometrów oraz bieżące położenie twoich pojazdów.

System posiada również ewidencję dokumentów dla twojej floty, dzięki czemu wszystkie dokumenty będą dostępne w jednym miejscu on-line!

 

 

Cena:

tel. 519-102-601

+48 519-102-601

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni od 08:00 do 18:00