Mobilny sprzedawca

Mobilny Sprzedawca jest produktem dedykowany dla pracowników terenowych. Twoi pracownicy terenowi dzięki rozwiązaniu Mobilny Sprzedawca będą mieli dostęp do danych o kontrahentach, zamówieniach, produktach, aktualnych cenach oraz stanach magazynowych.

 

Nasze rozwiązanie pozwoli Ci również skoncentrować się na pracy Twoich przedstawicieli i przeprowadzić sprawną kampanię marketingowo-sprzedażową. Rozwiązanie te umożliwi Ci zaplanowanie wizyt, sprawne przeprowadzenie ankiet marketingowych, obsłużenie zamówień kontrahentów, przeprowadzenie wywiadu, zebranie uwag od klienta, a dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym przekazać dane natychmiast do centrali firmy.

 

Dzięki rozwiązaniu Mobilny Sprzedawca informacja o pracy Twoich Pracowników terenowych staną się ON-LINE dostępne w siedzibie Twojej Firmy i będą mogły być analizowane na bieżąco.

 

Zyskaj przewagę nad konkurencją i zdecyduj się odnieść sukces!

Postaw na rozwiązanie mobilne z linii ONE-Touch, Mobilny Sprzedawca to rozwiązanie dedykowane Twoim potrzebom.

 

Aplikacja współpracuje systemem operacyjnym Android, posiada mechanizm gromadzenia danych, które cyklicznie przesyłane są do aplikacji centralnej tak, aby przekazać informację najszybciej jak to tylko możliwe. Dzięki Mobilnemu Sprzedawcy będziesz posiadał informację na temat pracy Twoich pracowników w czasie rzeczywistym.

 

Mobilny Sprzedawca zadba o Twoje dane, nawet w przypadku gdy urządzenie wpadnie w niepowołane ręce. Dane na urządzeniu są szyfrowane i odpowiednio zabezpieczone hasłem tak, aby odczytanie przez niepowołane osoby było niemożliwe. Dodatkowo wewnętrza baza danych gromadzi dane na urządzeniu i nie dopuści do ich utraty nawet w przypadku nieoczekiwanego wyłączanie urządzenia.

 

Najważniejsze cechy systemu:

- Dostęp do historii zamówień kontrahentów ON-LINE

- Dostęp do oferty, stanów magazynowych, zamówieńON-LINE

- Zamówienie bezzwłocznie przesyłane jest do systemu centralnego

- Automatyczny pilot przeprowadzi Cię po kontrahentach optymalnie

- Możliwość odbywania wizyt: notatki, notatki głosowe, zamówienia, podpisy, obsługa zwrotów

 

Mobilny Sprzedawca prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie z dostępnych na rynku!

Cena:

tel. 519-102-601

+48 519-102-601

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni od 08:00 do 18:00