ONE-Touch

Najlepsze rozwiązanie z dostępnych na rynku!

 

Oferta ONE-Touch to linia produktów wspomagających procesy występujące w łańcuchu dostaw. Dzięki rozwiązaniom ONE-Touch będziesz w stanie zarządzać: produkcją, magazynem, dostawami, dystrybucją, sprzedażą, relacjami z klientem, pracą sprzedawców mobilnych oraz flotą pojazdów.

Wszystkie Nasze rozwiązania zostały zrealizowane w oparciu o potrzeby Klientów, a każde z oferowanych przez nas rozwiązań jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klientów.

Unikalną cechą Naszych produktów jest elastyczność integracji, już w chwili obecnej Nasze rozwiązania w prosty sposób integrują się z takimi produktami jak: SubiektGT, CDN Optima, WF-Mag oraz wiele innych.

ONE-Touch Central

ONE-Touch Central to rozwiązanie do Zarządzania Flotą pojazdów oraz pracą Twoich Przedstawicieli w terenie! System wspiera również obsługę Zamówień, Dystrybucji, Magazynu, Sprzedaży oraz pozwoli Ci śledzić pracę Twoich Handlowców ON-LINE!

Sprawdź szczegóły

Mobilny sprzedawca

Mobilny Handlowiec to rozwiązanie, które wspomaga pracę Twoich pracowników w terenie. Nasze rozwiązanie oferuje dostęp do kartoteki kontrahentów, pozwoli składać zamówienia, umożliwia dostęp do produktów, stanów magazynowych, odbywać wizyty, ankiety z kontrahentami i to wszystko ON-LINE.

Sprawdź szczegóły

ONE-Touch WMS (Warehouse Management System)

ONE-Touch WMS jest rozwiązaniem doskonale sprawdzającym w branżach: produkcyjnych, handlowych, dystrybucyjnych. System posiada rozbudowane mechanizmy, zamówień, przyjęcia towaru, dystrybucji, gospodarki magazynowej, produkcji, sprzedaży, itp. Postaw na rozwiązanie, które dopasujemy do Twoich potrzeb i zyskaj przewagę nad konkurencją już teraz!

Sprawdź szczegóły

ONE-Touch Store

Chcesz być jeszcze bardziej konkurencyjny? Bądź bardziej widoczny dzięki rozwiązaniu ONE-Tocuh Store, zintegrowany sklep internetowy zapewni Tobie sprzedaż internetową Twoich produktów! Dzięki mechanizmom zastosowanym w ONE-Touch Store możesz dokonać integracji z dowolnym systemem tak, aby zachować pełną kompleksowość Twoich rozwiązań.

Sprawdź szczegóły

ONE-Touch CRM

System do zarządzania relacjami z klientem dla branży ubezpieczeniowej

Sprawdź szczegóły

ONE-Touch Serwis

System do obsługi zgłoszeń serwisowych

Sprawdź szczegóły